Lillepotid seinale
Lillepotid 9 taime
Lillepotid kastmissüsteemiga vertikaalsed
Lillepotid 9 taime
Lillepotid kastmissüsteemiga vertikaalsed
Lillepotid 27 taime
Lillepotid taimesein
Lillepotid 27 taime
Lillepotid taimesein
Lillepotid 8 taime
Lillepotid kastmissüsteemiga 8 taimele
Lillepotid 8 taime
Lillepotid kastmissüsteemiga 8 taimele
Lillepotid 3 taime
Lillepotid vertikaalne 3 taime
Lillepotid 3 taime
Lillepotid vertikaalne 3 taime

Viimase postitused

Taimed on hubase interjööri üheks väga tähtsaks osaks

Kui sinu elamises on piisavalt ruumi, siis on taimedele lihtne kohta leida. Tänapäeva eluruumides on tihti ruumipuudus, aga nutikalt ja loovalt lähenedes leiate võimalusi täiesti enneolematutest kohtadest – seintel ja toanurkades.

Taimed, mis võiksid tänu positiivsele energiale sinu toas kasvada

Paljud uuringud kinnitavad, et taimede kasvatamine elutoas, kontoris, magamistoas või kus iganes parandab oluliselt neis ruumides õhkkonda. Mõned taimed, mis täidavad su toa positiivse energiaga, puhastavad õhku ja on kasulikud tervisele.

Orhideid

on samuti tuntud väga kaua. See taim puhastab õhku ning parandab energiat ruumis. Parim paik orgideele on magamistuba. Orhidee lõhnab samuti nii õrnalt ja hõrgult, et see aitab parandada su meeleolu ja tundeid.

Piparmünti

usutakse olevat taime, mis aitab parandada suhteid ruumis. Lisaks, kui kodus kasvab piparmünt, meelitad sa sellega ligi majanduslikku heaolu.

Jasmiin.

Peale selle, et jasmiin on afrodisiaakum, usutakse ka, et see taim toob majja armastust ja raha, kirjutab Healthy Food Time. Seda taime on soovitatav hoida magamistoas või ruumis, kus sa veedad suurema osa oma ajast – see parandab su suhteid teistega, annab sulle positiivset energiat ja samal ajal mõjub äärmiselt romantiliselt.

Lavendel

on hea lõõgastaja, see rahustab meeli ja aitab sul magada ning annab positiivset energiat. Kui sa ei saa öösel magada, võiks puistata veidi lavendlit padjapüüri sisse – seejärel magad sa nagu beebi.

Aaloe

Peletab toas negatiivseid võnkeid ja muudab õhkkonna positiivseks.

Õnnebambust

on Aasias kasutatud ja kasvatatud juba tuhandeid aastaid. Seda taime peetakse heaolu ja õnne sümboliks. Hoia taime klaaskausis puhta vee sees ning vaata, et päike sellele otse peale ei paista.

Rosmariin

on hämmastav õhupuhastaja. Kuid see pole rosmariini ainus kasu – see taim võib mõjuda su meeleolule ja mälule turgutavalt, lisaks soodustab see taim armastuse ja iga teket. Usutakse, et kui paned mõned rosmariinioksad oma koju, tagab see su külaliste lojaalsuse sinu ja su elamise osas.

Saada päring lillepottide kohta

11 + 7 =