kasvuhooned

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

Aiamööbel kasvuhoonesse, terrassile ja aeda

Kasvuhoonest on saanud puhke- ja pelgupaik, kus niisama aega veedetakse.
Paljudele aiapidajatele on saanud sealsest tegevusest pigem väljapääs argielust ja stressist
.

Teeme koos sellest kohast puhke ja pelgupaiga. Kus lisaks taimedega tegelemisel lihtsalt niisamuti olla ning miks mitte seal kasvõi koos oma pere ja sõpradega aega veeta.

Aiamööbel

Tänapäeva kasvuhooned pole enam päris sellised, nagu vanaemal aias seisid, vaid tõeliselt mugavad ja silmailu pakkuvad paigad. Kasvuhoonest on saanud puhke- ja pelgupaik – kasvuhoonet ei osteta praegu mitte ainult köögiviljade kasvatamiseks, vaid seda on hakatud pidama kui harrastust.
Kasvuhoone on saanud kohaks, mis pakub väljapääsu igapäevasest argielustt ja stressist. Sealseid tegevusi võetakse kui väga meeldivat hobi ja võimalust näha midagi ilusat ja lihtsat enda käe all kasvamas, samal ajal ise puhates ja lõõgastudes.
Kasvuhoonet on järjest rohkem hakatud kujundama talveaia või veranda stiilis. Sellest on saanud koht, kus ka lihtsalt niisama ollakse või veedetakse aega koos sõpradega, ümberringi kaunis rohelus ja omakasvatatud taimed.

Kaasaegne ja atraktiivne punutud aiamööbel on igati abiks mõnusa interjööri loomisel.

Üheks võimaluseks siin on kõrgkvaliteetsest UV- ja ilmastikukindlast plastikust polyethylene (mittetoksiline ja taaskasutatav) punutud aiamööbel. Aiamööbli materjal on väga vastupidav ja kauakestev, veekindel ning kergesti puhastatav.
Eelised:
– kauakestev
– kaasaegne
– atraktiivne
– tekitab lihtsalt meeldiva atmosfääri
– kerge – lihtne vajadusel asukohta liigutada

 

 

 

Aiatool
Aialaud

Kui sa soovid aga tekitada oma verandale, terrassile, aeda või kasvuhoonesse veinikeldri stiilis õhkkonda, siis vali vaadi välimusega tünnmööbel.

Stiilne võimalus on ka kõrgkvaliteetsest UV- ja ilmastikukindlast plastikust polyethylene (mittetoksiline ja taaskasutatav) vaadi välimusega aiamööbel. Aiamööbli materjal on väga vastupidav ja kauakestev, veekindel ning kergesti puhastatav.

 

 

 

Tünntool
Tünnlaud
Aiamööbel tünnidest
Aiamööbel tünnidest
Aiamööbel tünnidest
Tünnmööbel

Eelised:
– kauakestev
– kaasaegne
– atraktiivne
– tekitab lihtsalt meeldiva atmosfääri
– kerge – lihtne vajadusel asukohta liigutada

Translate »

Pin It on Pinterest

Share This