kasvuhooned

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

Kas sa vajad kasvuhoonet?

Kasvuhoonet tuleks võtta kui võimalust, et kuidas pikendada ja soodustada taimeda kasvatamise aega, võimaldades sellega nende jaoks parim mikrokliima.

Kasvuhoone
  • Tänu kasvihoonele on teie taimed alati kaitstud heitklike Eesti ilmastikutingimuste eest. Jaheda ilmaga sulgete lihtsalt ukse ja võimaldate taimedele täiuslikud kasvutingimused.

    Virsikud, nektariinid, viimnamarjad, arbuus, paprika, tšilli: nad kõik vajad sooja ning kaitset, mida saab meie kliimas vaid kasvuhoones.
  • Tänu kasvuhoonele on teie taimed alati kaitstud heitklike Eesti ilmastikutingimuste eest. Jaheda ilmaga sulgete lihtsalt ukse ja võimaldate taimedele täiuslikud kasvutingimused.
  • Kasvuhoone võimaldab kasvatada taimi, mis Eesti jahedavõitu kliimaga välitingimustes üldse ei kasvaks. Samuti vajavad kasvuhoonet ka lihtsad tomatid ja kurgid, sest nad peavad olema kaitstud sademete ja suurte temperatuurimuutuste eest.
Kasvuhoone
Kasvuhoone
v

Tänapäeval on veel üheks põhilisemaks enda kasvataud taimede ning viljade eeliseks võimalus kasvatada neid orgaaniliselt, ilma kahjulike väetiste ja kemikaalideta.
Lisaks saab oma kasvatatud viljad toidulauale ka soodsamalt.

Alati on midagi,mida kasvuhoones hoida või kasvatada – aastaringselt!

Translate »

Pin It on Pinterest

Share This