kasvuhooned

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

372 555 10 450

info@mwlconstruct.eu

KASVUHOONED

JÄRELMAKS ALATES 0% INTRESS

MWL

KASVUHOONED

PAKUB KVALITEETSEID
KASVUHOONEID IGALE MAITSELE


KERGE PAIGALDADA
VASTUPIDAVAD, LAI VALIK

Belgia kasvuhoonete kuu

Belgia kasvuhoonete kuu

Soodushinnaga 2023 NÄIDISMUDELITE müük!

KASVUHOONE NÄIDISTE MÜÜK 2023!

Kasvuhoone – maasikamaja

Kasvuhoone MAASIKAMAJA

Vihmavee kogumise nõud ja vihmaveetünnid

Vihmavee tünnid vee kogumiseks

0% intress
Kasvuhoone Vitavia Jupiter

Kasvuhooned

KASVUHOONED

AIAPAVILJONID

Kasvuhoone VitaviaVaata Vitavia tooteid – lai valik mõistliku hinnaga kvaliteetseid tooteid. Vitavia tähendab „eluviisi“, mis pakub rahuldust igale aiapidajale.
Vaata tooteid…Vaata Vitavia tooteid
0% intress
Kasvuhoone Limes

Kasvuhoone

KASVUHOONED

AIAPAVILJONID

Kasvuhoone LimesVaata tooteid – on tuulekindel ja garanteeritud vastu pidama ka väga karmides ilmastikuoludes.
0% intress
Seinakasvuhoone Vitavia Ida

Kasvuhooned

seinaäärsed

kasvuhooned

Seinaäärne kasvuhooneVaata tooteid – aiapidamise rõõmu väiksematesse aedadesse, rõdudele ja terassidele.
Kasvuhooned

Kasvuhoone

Belgia

kasvuhooned

Kasvuhoone ACD BelgiaVaata tooteid – klassikalised viilkatusega kasvuhooned ja aiapaviljonid nii algajale kui ka edasijõudnud aiapidajale.

Professionaalsed aednikud valmistuvad juba talvekuudel kevadiseks istutus- ja külvihooajaks, kuid oma kasvuhoone paigaldamiseks ja aiandusega tegelemiseks pole praegu sugugi hiljaks jäänud ka need, kes plaanivad aeda uuendada või tahavad esimest korda aiasaaduste kasvatamisega kätt proovida.

Üks parimaid lahendusi on selleks kahtlemata oma kasvuhoone rajamine, mis pakub kevadisel ajal kogu perele palju tegutsemislusti ja toob suveks lauale omakasvatatud maitsetaimed, salatid, tomatid ning kurgid, mis pole maitselt võrreldavad kaugetelt maadelt Eesti poodidesse toodud “värske” kraamiga.

Kasvuhoonetel on tegelikult veelgi rohkem positiivseid külgi, alates sellest, et neid saab paigutada väikestele õuealadele, kombineerida terrassi ja teiste aiaelementidega ning lõpetades võimalusega anada lastele loodusharidust või saada osa taimedega tegelemisega seotud teraapilistest mõjudest. Teaduslikult on tõestatud, et aiapidamisega tegelemijne mõjub hästi inimese vaimsele ja füüsilisele tegevusele, tervendab keha ja vaimu. Seega ei ole kasvumajad loodud tänapäeval pelgalt lauapoolise hankimiseks, vaid on elustiili osa.

Viimast kinnitab ka fakt, et isekasvatamise populaarsus üha kasvab ja sellega seoses kasvab ka hobiaednike hulk, eriti seda just noorema generatsionni seas, kes on ühelt poolt taasavastamas esivanemate aiandustarkusi, aga teisalt soovivad eksperimenteerida uute taimedega kaasnevate põnevate maitsetega.

Kui kellelgi tärkab soov järgmiseka hooajaks oma kasvuhoone püsti panna, siis kõige lihtsamaks võimaluseks on kahtlemata soetada valmiskasvuhoone, mille paigaldamine käib kiiresti ja mis näevad koduaias väga head välja. Valimiskasvuhoonete valik on väga lai, alates klaasmajatest algajale aednikule ja lõpetates luksuslikema variandiga. Samuti on võimalik valida kasvuhooneid sõltuvalt nende paigaldamise asukohast, kas näiteks lagedale platsile või mõne hoone seina äärde.

Kaaluge läbi oma vajadused ja leidke sobivaim. Julget pealehakkamist ja teid saadab edu!

Kaunite kevad- ja suveilmade saabudes koondub kodune tegevus värskesse õhku, terrassidele ja aiasoppidesse. Rohenäppude rõõmuks on ka aiavaldkonda jõudnud nutikad lahendused, mis lasevad nautida kodumaist rohelust siis, kui pinnast aiasaaduste kasvatamiseks napib.
Elutingimuste muutumise ning nappide võimaluste tõttu kasvatada linnatingimustes suuremal pinnal nii silmailu kui ka toidupoolist on muutunud aiad, terrassid ja rõdud rikkalikeks rohelisteks oaasideks. Juba täna on iga roheline lapike senisest enam hinnas, sinna koondub suvine tegevus ning on võimalus pere ja lähemate sõprade seltsis nautida toitu, atmosfääri ning seltskonda. Vähemtähtsaks ei saa pidada ka tervislikkuse aspekti – ise kasvatades tead alati, mida sööd.

Ei ole liiga väikest krunti, terrassi, katuseaeda, kasvuhoonet või rõdu, kuhu ei saaks panna kasvama kas silmailu, kasvatada leht- ja aedvilju või miks mitte mõlemat koos! Seda nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, sise- ja välitingimustes. Kui terrass ja rõdu on saanud elutoa ning köögi pikendusteks, siis toataimed võtavad omakorda õigustatult üle koha sisustusmoes.

Aiapaviljonid, verandad ja kasvuhooned – puhkus ja nauding taimeilust

Vitavia kasvuhoonete ja aiapaviljonide valik on tugev just atraktiivsete ja silmailu pakkuvate mudelite poolest, lisaks kvaliteet ja vastupidavus, mida senised kliendid esile on toonud.

Tänaseks on saanud kasvuhoonest puhke- ja pelgupaik, kus lisaks taimedega tegelemisele on hea võimalus lihtsalt olla ning miks mitte koos sõpradega aega veeta. Kasvuhoonet saab paigutada väikestele õuealadele, kombineerida terrassi ja teiste aiaelementidega ning anda lastele loodusharidust või saada osa taimedega tegelemisega seotud teraapilistest mõjudest. Järjest rohkem kogub populaarsust seinaäärne kasvuhoone, mille võlusid ja võimalusi saavad kasutada just linnakorterite rõdude ja terrasside omanikud.

Tänapäevane võimalus miksida uut ja vana on lõputult lisavõimalusi pakkuv lähenemine, mis teeb tulemuse originaalseks ja personaalseks. Vanad asjad muutuvad värskeks ja atraktiivseks, uued sulanduvad mahedalt ja tasakaalukalt vanade asjadega kokku ning muudavad interjööri stiilseks ja omanäoliseks. Vitavia püüab oma tootevalikuga tulla siinkohal appi, et saaksite juba sel aastal nautida suvesoojust täiel rinnal.

Vertikaalsed lillepotid – kujunduslik võimalus luua kodune oaas

Heituma ei pea ka need, kel isiklik aialapp puudub, sest peenramooduleid on võimalik paigaldada lisaks tavapärastele lahendustele mitmeti – nii vertikaalselt – madalamale või kõrgemale – kui ka paigutada nurgapeenrana. Nutikas valik on ka tänapäevased kastmissüsteemiga lillepotid, mida annab paigaldada nii õue kui ka tuppa, koju või kontorisse ning ka hõivatum inimene võib muretu olla, sest taimed on hoitud 1–6 nädala vältel.

Vertikaalseid taime- ja lillepotte on olemas nii kastmissüsteemiga kui ka ilma. See on vertikaalne aiandus ja haljastus, mille näol on tegu kaasaegseima taimede kasvatuse süsteemiga maailmas. Vertikaalsed süsteemid sobivad kõikjale: tuppa ja toaseinale, kööki ja vannituppa, rõdule ja terrassile, aeda ja aia äärde piirdeks, maja välisseinale ning fassaadidele, linnaruumi, parkidesse ja maanteedele, kohvikutesse ja restoranidesse, kontorisse ja kaubanduskeskusesse, ärihoonetesse ja nende ette.

Kõige popim aeg pulmade pidamiseks on Eestis suvi. Mis oleks veel romantilisem, kui öelda „jah” kaunil päikeselisel päeval, sinise taeva all, loor kergelt tuules lehvimas. Reaalsus võib aga olla midagi muud, sest hea ilma peale meil ei saa loota. Et elu üks kaunemaid päevi oleks täiuslik, tuleb appi võtta professionaalid ja kaasaegsed ning kvaliteetsed aiapaviljonid. Viimased on suurepäraseks lahenduseks pulmapeo pidamisel.

Aiapaviljonid on eeskätte mõeldud aiasaaduste kasvatamiseks, kuid tõepoolest, nägusa toote võib enda kasuks hoopis ka teisiti tööle panna.

Euroopas on täna üheks suurimaks ning tugevamaks aiapaviljonide ja hobikasvuhonete tootjaks Taani, Inglismaa ja Saksamaa ühismärk VITAVIA — mõeldud püsima ja kestma ka meie kliimas ja ilmastikuoludes.

Spetsialistide poolt hoolikalt disainitud mudelite loomisel on arvestatud ka põhjamaise stiili ja maitsega. Roostevabast alumiiniumist karkassile on garantii 12 aastat. Valiku saab teha kümne testitud kasvuhoone ja kahe aiapaviljoni mudeli vahel.

Praktiline ja läbimõeldud konstruktsioon loob optimaalsed tingimused taimede kasvule, soodustab ja võimaldab viljakamt saaki.
Karkass on anodeeritud alumiiniumist — tagab pikaaegse roostatemisevastase püsivuse ja kauakestva eluea.
– Üks sokliga mudel Cassandra
– Üks idamaise disainiga muinasjutuline mudel Saturn
– Seinaäärsed nelja erineva sügavusega kasvuhooned Ida ja Helena
– Neli erikujulist mudelit: Sirius, Hera, Freya ja Aphrodite
– Viis klassikalist kuid äärmiselt elegantset kasvuhoonet soliidsesse aeda: Venus, Jupiter, Neptun, Zeus, Poseidon
– Kuni seitse erineva laiusega kasvuhoonet.
– Kuni viis erineva pikkusega kasvuhoonet.
– Katteks klaas, karastatud klaas või polükarbonaat.
– Üks või kaks ust, pluss lisauste tellimise võimalus.
– Alumiiniumist karkass, mis on anodeeritud (anodeerimine muudab alumiiniumi veelgi tugevamaks ja vastupiodavamaks) Kasvuhoone karkass värvidest saadaval: hall, roheline, must, tumehall või valge.
– Saadaval väga palju erinevat ning vajalikku lisavarustust ja sisustust.
– Vitavia Eesti tagab kõikidele oma toodetele tehnilise toe ja tehasepoolse garantii: kasvuhoone paigaldus, vundamendi või aluspinna ehitus, varujupid, nõustamine ja abi kõikide küsimuste korral.

Teiseks väga tugevate, kauakestvate ka kvaliteetsete kasvuhoonete tootjaks on Tšehhi märk Limes — turul juba üle 20 aasta

Need eriti tugeva tsingitud terasest karkassiga ning tõeliselt tuule- ja tormikindlad mudelid on mõeldud vastu pidama ka kõige raskemates oludes ja meie kodumaises jaaniilmas. Samuti pakkuda 12-aastane garantii roostetamise vastu.

Testitud kuus kasvuhoone mudelit.
– Neli laiust nelinurksetele mudelitele + kaks laiust seinaäärselete mudelitele.
– Kasvuhoone pikkust võimalik “lõpmatuseni” lisada 1,49 m kaupa.
– Katteks 4 mm aianduslik päikesekiiri hajutav klaas, kirgas läbipaisteb klaas, karastatud klaas või polükarbonaat.
– Topeltuksed, mis võimaldavad aiakäruga sisse sõita. Laiemal mudelile ees kaks paari topetuksi. Võimalik lisauksed tellida ka tagaseina.
– Kasvuhoone karkassi pulbervärvimise võimalus kõikidesse RAL toonidesse.
– Tuulekindel ja garanteeritud vastu pidama karmides ilmastikuoludes.
– Kasvuhoone sertifitseeritud katusekarkass talub koormust 150 kg/m².
– Kõikidele Limes kasvuhoonete ostjatele on tagatud tehniline tugi ja tehasepoolne garantii: kasvuhoone paigaldus, vundamendi või aluspinna ehitus, varujupid, nõustamine ja abi kõikide küsimuste korral.

Eraldi tooks veel välja tähelepanuväärsed seinaäärsed kasvuhoone mudelid, mis võimaldavad aiapidamisega tegeleda ka linnakorterites ja väiksemates ruumioludes. Hea võimalus linnakorteri rõdudel ja terassidel ürte ning väiksemaid taimi kasvatada.

SOOVITUS: Külvake oma lemmikseemneid iga paari-kolme nädala järel väikestele aladele uuesti juurde. Nii kasvab pidevalt värskeid taimi peale ja meelepärased ürdid ning viljad on käepäraselt saadaval läbi terve hooaja.

kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone A-klass, hind alates 399 eur
Kasvuhoone-klaasist-kattega

Kasvuhoone

Kasvuhoone Venus, hind alates 391 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Neptun, hind alates 766 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Orion, hind alates 952 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Saturn, hind alates 904 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Sirius, hind alates 3580 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Jupiter, hind alates 979 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Cassandra, hind alates 1763 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Zeus, hind alates 2621 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Poseidon, hind alates 1799 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Hera väike, hind alates 1650 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Hera suur, hind alates 3349 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Freya, hind alates 1235 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone Aphrodite, hind alates 4990 eur
Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone Helena, hind alates 3294 eur

Kasvuhoone

Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone Ida väike, hind alates 216 eur
Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone Ida suur, hind alates 652 eur
Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone C-klass, hind alates 623 eur
Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone

Seinakasvuhoone D-klass, hind alates 831 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone J-klass, hind alates 983 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone STAR laiusega 1,59 – 3,8 m , hind alates 2216 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone PRESTIGE pindalaga 10,26 m² – 22,59 m², hind alates 4900 eur

Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone K-klass, hind alates 1014 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone L-klass, hind alates 1025 eur
Kasvuhoone

Kasvuhoone

Kasvuhoone M-klass, hind alates 1704 eur
Kasvuhooned

Kasvuhooned Vitavia

Spetsialistide poolt disainitud kasvuhoone mudelid, rikastavad teie aeda oma ilu ja praktilisusega.
 • Testitud 7 kasvuhoone mudelit:
 • Üks sokkliga mudel
 • Üks idamaise disainiga muinasjutuline mudel
 • Viis elegantset kasvuhoonet soliidsesse aeda
 • Seitse erinevat laiust.
 • Olenevalt kasvuhoone mudelist 3 kuni 5 erinevat pikkust.
 • Katteks klaas või polükarbonaat.
 • Olenevalt kasvuhoone mudelist, 1 kuni 2 ust.
 • Kasvuhoone värvidest saadaval: hall, roheline, must.
 • Tuulekindel ja garanteeritud vastu pidama karmides ilmastikuoludes.
 • Mitteroostetav alumiiniumist karkass.
 • Ava Vitavia kasvuhoone kataloogi PDF
Kasvuhoone
Kasvuhooned
Kasvuhoone Hera
Kasvuhoone
Kasvuhoone
Kasvuhoone
VITAVIA ON BRÄND, KES PROJEKTEERIB JA TOODAB AEDADESSE KASVUHOONEID JA NENDE TARVIKUID. SELLE PEAKORTER ASUB TAANIS. AIANDUSEST 35-AASTANE KOGEMUS ON VÕIMALDANUD ETTEVÕTTEL ARENDADA TÖÖSTUSE SUUREPÄRAST MAINET JA KLIENTIDE USALDUST MITTE AINULT EUROOPAS, VAID KA TEISTEL KONTINENTIDEL. VITAVIA LOODUD KASVUHOONEPROJEKTID PÕHINEVAD NII TRADITSIOONILISEL DISAINIL KUI KA KAASAEGSETEL JA TEHNILISTEL LAHENDUSTEL. VITAVIA.EE

Vaata videoid

Kasvuhoone ja aiakaubad

Kasvuhoone sooduspakkumised

Kasvuhoone Vitavia Hera

Kasvuhooned

Kasvuhooned Limes

Kõrge kvaliteet juba üle 30 aasta
Kasvuhooned
Kasvuhooned
Kasvuhooned
Kasvuhoone
Kasvuhooned
Kasvuhooned
Kasvuhooned
Kasvuhooned

Seinaäärsed

Praktiline ja läbimõeldud konstruktsioon

 • Testitud 4 kasvuhoone mudelit.
 • Viis erinevat laiust.
 • Olenevalt kasvuhoone mudelist erinevad pikkused.
 • Katteks klaas või polükasbonaat.
 • Olenevalt kasvuhoone mudelist 1 või 2 ust.
 • Kasvuhoone karkassi saadaval erinevates värvitoonides.
 • Tuulekindel ja garanteeritud vastu pidama karmides ilmastikuoludes.
 • Väiksemaid mudeleid võimalik paigaldada rõdule või terrassile.
Seinakasvuhoone-seinakasvuhooned
Seinakasvuhooned
Seinakasvuhooned
seinakasvuhoone-seinakasvuhooned
Seinakasvuhooned
Seinakasvuhooned
ACD Belgia kasvuhooned
Tugev konstruktsioon, avar, nägus välimus

Alumiinium karkass ja 4mm karastatud klaaskate – kvaliteetne, nägus ja vastupidav.

Kasvuhoonet tuleks võtta kui võimalust, et kuidas pikendada ja soodustada taimeda kasvatamise aega, võimaldades sellega nende jaoks parim mikrokliima.
Tänu kasvihoonele on teie taimed alati kaitstud heitklike Eesti ilmastikutingimuste eest. Jaheda ilmaga sulgete lihtsalt ukse ja võimaldate taimedele täiuslikud kasvutingimused.
Kasvuhoone on koht, kuhu varakevadel oma esimesed seemned külvata. Tujukate kevadilmade eest kaitstud seemned hakkavad seal kiiresti idanema ning kui aeg küps ja ilm stabiilselt soojem, saate soovi korral taimed välja ümber istutada.
Kasvuhoone võimaldab kasvatada taimi, mis Eesti jahedavõitu kliimaga välitingimustes üldse ei kasvaks. Samuti vajavad kasvuhoonet ka lihtsad tomatid ja kurgid, sest nad peavad olema kaitstud sademete ja suurte temperatuurimuutuste eest.
Virsikud, nektariinid, viimnamarjad, arbuus, paprika, tšilli: nad kõik vajad sooja ning kaitset, mida saab meie kliimas vaid kasvuhoones.
Tänapäeval on veel üheks põhilisemaks enda kasvataud taimede ning viljade eeliseks võimalus kasvatada neid orgaaniliselt, ilma kahjulike väetiste ja kemikaalideta.
Lisaks saab oma kasvatatud viljad toidulauale ka soodsamalt.

Alati on midagi,mida kasvuhoones hoida või kasvatada – aastaringselt!

Tegelikult polegi eriti piire, et mida kasvuhoones kasvatada saab.
Enamus köögiviljad, puu- ja juurviljad, ürdid ja maitsetaimed, mis tegelikult meie kliimas välitingumustes eriti hästi või üldsegi ei kasva.
Muidugu ei pea piirduma kasvuhoones ainult puu- ja köögililjade kasvatamisega. Kasvuhoones saate suure ajalise edumaa näiteks ka kevadlilledega, külvates need sinna juba talvekuude lõpus.
Puit alumiinium või raud?
Aluminium on tavaliselt põhiline kasutatav kasvuhoone karkassi materjal. Alumiinium ei vaja erinevalt puidust lisahooldust. Alumiinium karakssi valitakse tihti pulbervärvituna. Kerge, kuid tugev materjal.
Raud on veelgi tugevam, aga see peab olema roostatamise vastu tsingitud. Rauasta karkass võib olla ka pulbervärvitud.
Puit on ilus ja traditsiooniline ehitusmaterjal ning võib sobida teatud aedadesse paremini kui metall. Kindlasti nõuab see aga pidevat hooldust läbimädanemise vastu, kui te just ei kasuta oluliselt kallimat lehise või seedripuu puitu.
Värvitud karkassiga kasvuhoonet saab aeda paremini sobitada ja see on oluliselt atraktiivsem.
Translate »

Pin It on Pinterest